Прозорро 2 роки, чого вдалося досягти?

Системі електронних державних закупівель Прозорро виповнилося 2 роки на початку серпня. Багато що вдалося досягти, але сама система не стоїть на місці і динамічно розвивається. За цей період вдалося заощадити державних коштів на суму близько 52 мільярдів гривень, і провести більше 2 мільйонів тендерів.

На своїй сторінці в Facebook перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедов так висловився з цього приводу: «Сьогодні два роки з моменту повного переходу всіх закупівель в Україні в електронний формат. Ми не можемо побудувати окремо взятий рай ProZorro, де все буде ідеально, незважаючи на життя поруч. Але ми можемо показати приклад змін, можемо штовхати систему вперед, можемо побудувати нову державну службу в ДП “Прозорро” і департаменті громадських закупівель і можемо стати тією киркою, яка проб’є скелю хоча б в одному місці!».

ProZorro.Продажі отримали і міжнародне визнання. На конкурсі CitiT4I – Challenge, що проходив в Індії в 2017 році, Прозорро отримало нагороду, як найкращий антикорупційний стартап світу. А також нагороду від C5 Accelerate і USA Institute of Peace на конкурсі «The Shield in the Cloud Innovation Challenge».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *