Тренінги по закупкам Прозорро

Процедура закупівель в системі електронних торгів, що проводиться відповідно до Закону «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року, передбачає точне і своєчасне виконання законодавства. Державні компанії або організації, що сформували тендерні комітети або призначили відповідальних уповноважених осіб за проведення закупівель, зобов’язані правильно проводити закупівельну діяльність, і в терміни, обумовлені Законом, оприлюднити в системі електронних торгів необхідну документацію. У разі невиконання або порушення правил і норм процедури торгів, на замовника можуть бути накладені штрафні санкції контролюючими органами, спеціально створеними для перевірки діяльності в сфері державних закупівель.

Щоб уникнути ситуації, коли замовник припускається помилки через незнання законодавства і вимог, наш офіційний сертифікований інтернет майданчик Prozorro «Держзакупівлі Онлайн» періодично проводить освітні тренінги. Мета таких тренінгів – збільшення професіоналізму наших клієнтів в сфері держзакупівель. Ми моделюємо різні ситуації і допомагаємо замовникам та учасникам правильно використовувати можливості системи Прозорро за умови виконання всіх вимог Закону.

Компаніям – потенційним постачальникам наші тренінги допоможуть краще зрозуміти, як працюють електронні торги, оптимізувати підготовку і участь в тендері, і збільшити шанси на перемогу. Державні закупівлі проводяться в рівноправному конкурентному середовищі, а якщо має місце зворотне, то учасники можуть оскаржити неправомірні обмеження умов тендерної документації замовника.

На сьогодні, ті компанії, які постійно беруть участь в тендерах, вже зробили держзакупівлі постійної статтею доходу для себе. Якщо врахувати досить «м’який» конкурентний клімат на торгах, то шанси здобути перемогу у вас досить високі. Достатньо лише навчитися і почати приймати участь в торгах!