Семінари держзакупівлі Прозорро

На підставі Закону України «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року, всі державні підприємства і установи зобов’язані здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг через систему електронних торгів Prozorro. Процедура закупівлі для замовника торгів відбувається поетапно, а за фактом визначення переможця та укладення з ним договору, вся документація по торгах розміщується в публічному доступі. При цьому замовнику важливо дотримуватися правильності проведення кожного етапу торгів і в зазначені законодавством строки оприлюднити документи щодо закупівлі. У разі порушень до замовника можуть приїхати з перевіркою відповідні контролюючі органи, і якщо будуть знайдені невідповідності законодавству, то і накласти штрафні санкції.

Щоб підвищити рівень професіоналізму замовників у проведенні закупівель, а учасникам – потенційним постачальникам допомогти ефективно вигравати в тендері, наш офіційний сертифікований інтернет майданчик Прозорро «Держзакупівлі Онлайн» проводить періодичні навчальні семінари. Семінари ми проводимо в самих різних областях країни, в тому числі і в Миколаївській області.

Головним завданням семінарів по роботі в системі Прозорро «Держзакупівлі Онлайн», є навчання теоретичним та практичним навичкам. Також вагома роль приділяється правовим аспектам і вірному трактуванню законодавства в сфері державних закупівель.

На наших семінарах ми чекаємо і бізнес компанії, які хочуть відкрити нову статтю доходу від перемог в держтендерах. На сьогодні є певний недолік конкуренції, тому шанс стати переможцем для учасників залишається високим. Електронні закупівлі вимагають в рази менше зусиль для учасників, а це зводить до мінімуму витрати і робить більш привабливими публічні торги.