Реалізація майна банків

bank3У випадках, коли банк потрапляє в список неплатоспроможних, за рішенням Національного банку України, його майно (матеріальні або нематеріальні активи) може бути продано за допомогою інтернет онлайн аукціону. Якщо ви хочете придбати таке майно, то за допомогою нашого сайту ви можете взяти участь в торгах.

Замовником електронних торгів виступає «Фонд гарантування вкладів фізичних осіб», а початкову стартову ціну майна призначає виконавча дирекція фонду.

Реалізація майна банків Миколаїв відбувається на базі публічного аукціону, в якому можуть взяти участь всі бажаючі (юридичні та фізичні особи). Щоб виявити бажання участі в торгах, вам необхідно подати заявку, а потім сплатити певну суму, яка є грошовим забезпеченням, що виражає серйозність ваших намірів. Якщо ви хочете брати участь в торгах в якості спостерігача, то це доступно всім бажаючим, зареєстрованим на нашому сайті і безкоштовно. Така можливість забезпечує прозорість і публічність торгів.

Торги з реалізації власності банків проходять в наступних стадіях:

  • підготовка до проведення публічних інтернет торгів по конкретному об’єкту продажу;
  • публікація оголошення в інтернеті у нас на сайті про проведення онлайн аукціону, із зазначенням всіх характеристик, вартості і назви, місця знаходження, можливих дефектів і інших відомостей про майно;
  • реєстрація учасників і всіх бажаючих взяти участь в торгах;
  • часовий проміжок, необхідний для ознайомлення з об’єктом продажу, коли мова йде про матеріальні активи;
  • проведення торгів, що реалізовується за принципом аукціону. Про дату і час початку аукціону ви дізнаєтеся заздалегідь;
  • визначення переможця електронних торгів по реалізації власності банків, що ліквідуються, а також підписання з ним договору купівлі-продажу.

Для замовника інтернет аукціон це можливість отримати максимальну суму за лот на торгах. Для учасників (покупців) зручна форма придбання бажаної власності, і можливість призначити ціну, яка вас влаштує. При цьому публічність забезпечує ваші права, як покупця і переможця торгів.