Навчання системі Прозорро

Система електронних торгів є інновацією для нашої країни в справі реалізації закупівель державними компаніями та організаціями. І робота в ній викликає безліч питань з боку учасників, як замовників торгів, так і потенційних постачальників. Щоб полегшити завдання роботи в публічній електронній системі, офіційний сертифікований інтернет майданчик Прозорро «Держзакупівлі Онлайн», пропонує своїм клієнтам консультаційні та навчальні послуги. Наш майданчик пропонує консультації по роботі в системі Prozorro, по правильному трактуванню і поясненням Закону «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року, юридичних питань, а також навчанню практичним навичкам роботи.

«Держзакупівлі Онлайн» проводило виїзні семінари в різних регіонах країни, що дозволило всім бажаючим на практиці і в теорії ознайомитися з роботою системи електронних закупівель. І якщо клієнтам нашого інтернет майданчика потрібна кваліфікована допомога в роботі в системі Прозорро, ми готові її надати.

Для учасників торгів, які виступають в якості потенційних постачальників, наше навчання і консультації допоможуть краще зрозуміти принципи роботи електронних закупівель, тим самим збільшивши їх шанси на перемогу в тендері. Для замовників – підприємств або організацій, які є одержувачами державних коштів, правильне виконання всіх пунктів Закону «Про державні закупівлі» № 922-VIII, є важливим моментом. Адже помилки при виконанні процедури закупівель чреваті шансом перевірки закупівельної діяльності такого замовника з боку контролюючих органів. Справа в тому, що весь процес і всі етапи проведення тендера є публічними, а значить, виявити помилку не складе труднощів. Професійна реалізація закупівлі через систему електронних торгів це запорука того, що замовникові не будуть виписані штрафи на підставі адміністративних порушень, за неправильно проведену закупівлю і невиконання вимог законодавства.

Якщо у вас є питання по роботі на сайті «Держзакупівлі Онлайн» і в системі Прозорро, обов’язково звертайтеся до нас!