Про нас

onas1З 01 серпня 2016 року Україна перейшла на новий стандарт проведення тендерів із закупівлі товарів і послуг державними підприємствами і організаціями, який носить назву ProZorro. Які це дає переваги і як користуватися новою електронною системою торгів?

Використання публічних електронних аукціонів для закупівлі бюджетними організаціями товарів або послуг дає позитивний ефект і сприяє:

  • боротьбі з корупцією за рахунок публічності і відкритості проведення тендерів;
  • істотної економії бюджету за рахунок надання замовнику кращої ціни;
  • скорочення часу проведення торгів і зручність участі в них, як для замовників, так і для постачальників;
  • нових можливостей для компаній малого і середнього бізнесу;
  • повного аналізу проведених торгів і публічність укладеного з переможцем договору;
  • надання аналізу своєчасності платежів за договором з боку державних організацій;
  • та інших можливостей.

Сама по собі система «Прозоро» працює через офіційний сертифікований майданчик «Держзакупівлі онлайн». Щоб взяти участь в тендері в якості постачальника або замовника товарів чи послуг, вам необхідно зареєструватися на нашому сайті. Потім ви зможете оформити заявку на закупівлю, якщо ви виступаєте в ролі замовника, або взяти участь у торгах по потрібному вам лоту, якщо ви є постачальником.

На «Держзакупівлі онлайн» в режимі постійного оновлення публікуються всі проведені в країні тендери, ви можете встановити фільтри на цікаву для вас тематику і вибрати тендери, в яких хочете взяти участь.

Щоб коректно розмістити заявку на закупівлю або взяти участь в торгах, ви можете скористатися розміщеним на нашому сайті відео-керівництвом, в якому детально і поетапно розказано, як користуватися системою. У разі, якщо у вас виникли питання, то ви можете звернутися до нас за консультацією, ми відповімо на всі ваші запитання і допоможемо вам!